Pomóżmy wydać Książkę charytatywną dla dzieci.


grafika-dla-patronatow-na-strone%cc%a8-www

Zaraz rozpocznie się okres przedświąteczny. Czas szalonych zakupów, godzin spędzonych w kuchni, sprzątania. Jest to też czas magiczny. Czas obdarowywania najbliższych i dzielenia się z potrzebującymi. Z tej okazji chciałabym Was zachęcić do udziału w akcji charytatywnej organizowanej przez Wydawnictwo Sofijka.

Celem akcji jest wydanie Książki charytatywnej dla dzieci przebywających w szpitalach, domach dziecka, placówkach opiekuńczych.

Książka będzie zbiorem bajek, opowiadań i wierszy z pozytywnym przekazem. Autorami będą osoby piszące zawodowo, jak i hobbystycznie np. mamy/ojcowie, którzy piszą dla swoich dzieci.

Oprócz tego, że książka dotrze do tych najbardziej potrzebujących, część środków ze sprzedaży zostanie przekazana na akcje organizowane m.in. na portalu Siepomaga.pl.

Środki na druk zostaną zebrane przez portal crowdfoundingowy i dzięki sponsorom. Tu właśnie jest prośba o wsparcie akcji i rozpropagowanie jej wśród jak największej liczby osób. Może znacie kogoś kto chciał by zostać sponsorem akcji? Może sami zechcecie przekazać na ten cel jakieś środki?

Można też pomóc w inny sposób. Jeśli piszecie dla dzieci lub pięknie rysujecie możecie wesprzeć akcję i wysłać swoje utwory/ilustracje na adres  kontakt@sofijka.pl Być może zostaniecie współautorem książki.

Mam nadzieję, że akcja spotka się z dużym zainteresowaniem, bo wg mnie pomysł na książkę jest strzałem w 10tkę.

 

Więcej informacji o akcji znajdziecie w wydarzeniu i tutaj: www.sofijka.strikingly.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *